Alapelvek és adatvédelema 4home.hu oldalon

A 4home.hu-t az Ön igényei szerint alakítjuk. A weboldalon tanúsított viselkedése alapján személyre szabjuk annak tartalmát, és releváns ajánlatokat és termékeket mutatunk be. Az „Értem” gombra kattintva egyúttal beleegyezik a cookie-k használatába, valamint a webhely viselkedésére vonatkozó adatok továbbításába, hogy célzott hirdetéseket jelenítsen meg közösségi oldalakon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokban. A személyre szabást és a célzott hirdetést részletesebben beállíthatja, vagy bármikor kikapcsolhatja az Adatvédelmi beállításokban

Kapcsolat 0 Kedvencek Bejelentkezés Kosár

Kosár előnézet

Ha még 35 000 Ft értékben vásárol a házhozszállítás ingyenes!
Az Ön kosaraüres...
Állítható virágláda tartó, 2 db Állítható virágláda tartó, 2 db
Díszítse fel erkélye korlátját virágokkal. Az állítható szélességének köszönhetően ez a tartókészlet lehetővé teszi egy 10,5-20 cm méretű virágláda rögzítését. A tartók 3-14 cm szélességű korlátokhoz használhatóak és nagyon erős anyagból készültek.
4,1 130
2765

Állítható virágláda tartó, 2 db

árengedmény -9%
Állítható virágláda tartó, 2 db

Állítható virágláda tartó, 2 db

130 értékelés
3 055 Ft megtakarít 290 Ft
2 765 Ft
Raktáron 20 db és több
Kézbesítés 2025.04.01 kedd
35 000 Ft felett ingyenes szállítás
A vásárlással kap 88 Kényelempont

Leírás

Díszítse fel erkélye korlátját virágokkal. Az állítható szélességének köszönhetően ez a tartókészlet lehetővé teszi egy 10,5-20 cm méretű virágláda rögzítését. A tartók 3-14 cm szélességű korlátokhoz használhatóak és nagyon erős anyagból készültek.

Paraméterek

A szettben található darabok száma: 2 db
Anyag: fém
Magasság: 17 cm
Szélesség: 20 cm
Szín: fehér

Katalógusszám:

 688597
Értékelése (130) Kérdések (3)
4,1
87% ügyfél ajánlja 130 Értékelés
7 vélemény
5
79
4
24
3
17
2
7
1
3
C CSILLA 2024.11.27 ellenőrzött ügyfél
  • Kihúzva meghajlik a teher alatt.
Teljes értékelés megtekintése
V Veronika 2022.08.05 ellenőrzött ügyfél

Nagyon praktikus, mert többféle méretű balkonládához használható.

Teljes értékelés megtekintése
S Sándorné 2023.04.07 ellenőrzött ügyfél

Egy kiegészítő csavarral megoldható, hogy stabilabb legyen. A méret változtathatósága viszont szuper.

Teljes értékelés megtekintése
Minden értékelés (7)

Legfrissebb kérdések

S Szamay Gabriella 2023.06.20

Jó napot kívánok! Szeretném tudni, hogy maga a vas milyen szélességű, mert 3,5 cm van az erkély lécek között.

4 4Home 2023.06.20

Tisztelt Ügyfelünk! Az állítható szélességének köszönhetően ez a tartókészlet lehetővé teszi egy 10,5-20 cm méretű virágláda rögzítését. A tartók 3-14 cm szélességű korlátokhoz használhatóak. Üdvözlettel: 4home

Teljes kérdés megtekintése
Z Zsuzsanna 2022.05.06

Szeretném tudni a méretét szélességét a felső részének amivel a korlátra akasztható ami nem állítható rész.

4 4Home 2022.05.06

Tisztelt Ügyfelünk! Az állítható szélességének köszönhetően ez a tartókészlet lehetővé teszi egy 10,5-20 cm méretű virágláda rögzítését. A tartók 3-14cm szélességű korlátokhoz használhatóak. A szett 2 különálló db - ból áll, így a tartó hosszát tetszés szerint beállíthatja. Üdvözlettel: 4home

Teljes kérdés megtekintése
B Braschné Éder Ilona 2021.04.29

Üdvözlöm! Szeretném megkérdezni a tartó színét. Ha jól látom, fehér? Köszönettel: Braschné Éder Ilona

4 4Home 2021.04.30

Tisztelt Ügyfelünk! A virágláda tartó fémből készült, nem fehér színű. Üdvözlettel: 4home

Teljes kérdés megtekintése
Minden kérdés (3)

Felhasználói értékelés

A megrendelés elküldésével egyetértek a személyes adataim feldolgozásával a 4Home, a.s. társaság üzleti és marketing céljaira.

feedback
NEWSLETTER
AZ ÖN VÉLEMÉNYE

Ne hagyja ki újdonságainkat és speciális ajánlatainkat.

Iratkozzon fel hírlevelünkre és mindenről első kézből értesülhet

Az Ön véleménye érdekel minket!

Bezárni