Alapelvek és adatvédelema 4home.hu oldalon

A 4home.hu-t az Ön igényei szerint alakítjuk. A weboldalon tanúsított viselkedése alapján személyre szabjuk annak tartalmát, és releváns ajánlatokat és termékeket mutatunk be. Az „Értem” gombra kattintva egyúttal beleegyezik a cookie-k használatába, valamint a webhely viselkedésére vonatkozó adatok továbbításába, hogy célzott hirdetéseket jelenítsen meg közösségi oldalakon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokban. A személyre szabást és a célzott hirdetést részletesebben beállíthatja, vagy bármikor kikapcsolhatja az Adatvédelmi beállításokban

Kapcsolat 0 Kedvencek Bejelentkezés Kosár

Kosár előnézet

Ha még 35 000 Ft értékben vásárol a házhozszállítás ingyenes!
Az Ön kosaraüres...
DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító
 A kompakt gyümölcsszárító 5 szárítási szinttel megkönnyíti a kertben termesztett aszalt gyümölcsök elkészítését, és tökéletesen szárítja a kertben termesztett gombákat vagy zöldségeket is. Egyszerűen állítsa be a szárítási hőmérsékletet és időt, és az aszaló mindent elintéz. Egyenletesen eltávolítja az összes nedvességet a behelyezett alapanyagokból, így azok hosszú ideig megmaradnak. Digitális vezérlés gombokkal és forgótárcsával. Szabályozható szárítási idő 30 perctől 36 óráig (0,5 órás lépésekben). Szárítási hőmérsékletszabályozás 35 - 75°C (5°C-os lépésekben). Kizárólag hideg szellőztetés indítható a maradék hő és nedvesség kiszellőztetésére. Meleg levegőt fúj el a motortól, ha megszakad vagy kikapcsol. A szárítótálcák száma: 5 Szárítófelület: kb. 4340 cm2 Az aszalásra alkalmas: gyümölcsök, zöldségek, gombák, fűszernövények, húsok. A szárítótálca méretei (szélesség x mélység x magasság): 31 x 29 x 2 cm.
5,0 2
19145

DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító

árengedmény -10%
DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító

DOMO DO42602S digitális gyümölcsszárító

2 értékelés
21 215 Ft megtakarít 2 070 Ft
19 145 Ft
Raktáron 4 db
Kézbesítés 2025.03.17 hétfő
35 000 Ft felett ingyenes szállítás
A vásárlással kap 347 Kényelempont

Leírás

A kompakt gyümölcsszárító 5 szárítási szinttel megkönnyíti a kertben termesztett aszalt gyümölcsök elkészítését, és tökéletesen szárítja a kertben termesztett gombákat vagy zöldségeket is. Egyszerűen állítsa be a szárítási hőmérsékletet és időt, és az aszaló mindent elintéz. Egyenletesen eltávolítja az összes nedvességet a behelyezett alapanyagokból, így azok hosszú ideig megmaradnak.

Digitális vezérlés gombokkal és forgótárcsával.

Szabályozható szárítási idő 30 perctől 36 óráig (0,5 órás lépésekben).

Szárítási hőmérsékletszabályozás 35 - 75°C (5°C-os lépésekben).

Kizárólag hideg szellőztetés indítható a maradék hő és nedvesség kiszellőztetésére.

Meleg levegőt fúj el a motortól, ha megszakad vagy kikapcsol.

A szárítótálcák száma: 5

Szárítófelület: kb. 4340 cm2

Az aszalásra alkalmas: gyümölcsök, zöldségek, gombák, fűszernövények, húsok.

A szárítótálca méretei (szélesség x mélység x magasság): 31 x 29 x 2 cm.

Több Kevesebb

Paraméterek

A tápkábel hossza: 0,75 m
Fogyasztás: 350 W
Magasság: 25 cm
Mélység: 34 cm
Súly: 2,5 kg
Szélesség: 31 cm
Szín: ezüst
Zajszint: 50 dB

Katalógusszám:

 806571

Mellékelt dokumentumok:

DO42602S_hungarian.pdf

Értékelése (2) Kérdések (0)
5,0
100% ügyfél ajánlja 2 Értékelés
1 vélemény
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
G Gombkötő 2024.09.09 ellenőrzött ügyfél
  • Jól kezelhető, mutatós
  • Nem ismert
Teljes értékelés megtekintése
Minden értékelés (1)

A termékhez nincs kérdés

Felhasználói értékelés

A megrendelés elküldésével egyetértek a személyes adataim feldolgozásával a 4Home, a.s. társaság üzleti és marketing céljaira.

feedback
NEWSLETTER
AZ ÖN VÉLEMÉNYE

Ne hagyja ki újdonságainkat és speciális ajánlatainkat.

Iratkozzon fel hírlevelünkre és mindenről első kézből értesülhet

Az Ön véleménye érdekel minket!

Bezárni