Alapelvek és adatvédelema 4home.hu oldalon

A 4home.hu-t az Ön igényei szerint alakítjuk. A weboldalon tanúsított viselkedése alapján személyre szabjuk annak tartalmát, és releváns ajánlatokat és termékeket mutatunk be. Az „Értem” gombra kattintva egyúttal beleegyezik a cookie-k használatába, valamint a webhely viselkedésére vonatkozó adatok továbbításába, hogy célzott hirdetéseket jelenítsen meg közösségi oldalakon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokban. A személyre szabást és a célzott hirdetést részletesebben beállíthatja, vagy bármikor kikapcsolhatja az Adatvédelmi beállításokban

Kapcsolat 0 Kedvencek Bejelentkezés Kosár

Kosár előnézet

Ha még 35 000 Ft értékben vásárol a házhozszállítás ingyenes!
Az Ön kosaraüres...
Lauben VS01 vákuumozó Sealer Lauben VS01 vákuumozó Sealer
Mindannyian tudjuk a helyzetet, amikor nem sikerül időben elfogyasztani mindent, ami a hűtőszekrényben van, és szükségtelenül ki kell dobnunk az ételt. A vákuumozás egy egyszerű, de nagyon hatékony megoldás. A Lauben Vacuum Sealer VS01 készülékkel ötszörösére növelheti az étel eltarthatóságát. A vákuumozási módszer a levegőnek egy vákuumozóval történő elszívása jelentősen lelassítja az oxidációs folyamatot, amelyben az élelmiszer elromlik. A Lauben Vacuum Sealer VS01 készülékkel az élelmiszereknek hosszabb élettartamot biztosít és elkerülheti a hűtőszekrényben lévő levegő nedvességének és baktériumainak negatív hatásait, amelyek megváltoztatják az ételek színét, ízét és mindenekelőtt étel általános minőségét. Az ételek sokkal hosszabb ideig tartanak, ha vákuumba helyezik a csomagolásban található speciális fóliába, a hűtőszekrénybe vagy a mélyhűtőbe, így időt takaríthatnak meg, és elkerülhetők a kellemetlen és felesleges pazarlások. Az egész folyamat nagyon egyszerű, csak négy gombbal lehet irányítani a vákuumozót. A vákuumozó szintén nagy segítség akkor, ha el akarja sajátítani kedvenc sous vide főzési módszerét, vagy előkészít steaket a váratlan látogatások esetére. A csomagolás tartalma Lauben Vacuum Sealer VS01 Lauben Sous Vide Balls 2805 Elszívótömlő külső edényekből
4,3 53
19862

Lauben VS01 vákuumozó Sealer

Lauben VS01 vákuumozó Sealer

Leírás

Mindannyian tudjuk a helyzetet, amikor nem sikerül időben elfogyasztani mindent, ami a hűtőszekrényben van, és szükségtelenül ki kell dobnunk az ételt. A vákuumozás egy egyszerű, de nagyon hatékony megoldás. A Lauben Vacuum Sealer VS01 készülékkel ötszörösére növelheti az étel eltarthatóságát. A vákuumozási módszer a levegőnek egy vákuumozóval történő elszívása jelentősen lelassítja az oxidációs folyamatot, amelyben az élelmiszer elromlik. A Lauben Vacuum Sealer VS01 készülékkel az élelmiszereknek hosszabb élettartamot biztosít és elkerülheti a hűtőszekrényben lévő levegő nedvességének és baktériumainak negatív hatásait, amelyek megváltoztatják az ételek színét, ízét és mindenekelőtt étel általános minőségét. Az ételek sokkal hosszabb ideig tartanak, ha vákuumba helyezik a csomagolásban található speciális fóliába, a hűtőszekrénybe vagy a mélyhűtőbe, így időt takaríthatnak meg, és elkerülhetők a kellemetlen és felesleges pazarlások. Az egész folyamat nagyon egyszerű, csak négy gombbal lehet irányítani a vákuumozót. A vákuumozó szintén nagy segítség akkor, ha el akarja sajátítani kedvenc sous vide főzési módszerét, vagy előkészít steaket a váratlan látogatások esetére.
 
A csomagolás tartalma
  • Lauben Vacuum Sealer VS01
  • Lauben Sous Vide Balls 2805
  • Elszívótömlő külső edényekből
Több Kevesebb

Paraméterek

Fogyasztás: 125 W
Magasság: 12 cm
Mélység: 55 cm
Súly: 1,2 kg
Szélesség: 37 cm

Katalógusszám:

 116541

Mellékelt dokumentumok:

116541.pdf

Értékelése (53) Kérdések (1)
4,3
90% ügyfél ajánlja 53 Értékelés
2 vélemény
5
36
4
9
3
4
2
1
1
3
S Szász 2023.12.26 ellenőrzött ügyfél

Tökéletes kis gép! Örülök, hogy megvettük. Gyorsan, pontosan dolgozik, és ami fontos, a munka végeztével leáll.

  • Magától leáll a munkafolyamat végén
  • Kicsit sok fólia szükséges 1-1 adaghoz
Teljes értékelés megtekintése
I István 2022.03.14 ellenőrzött ügyfél
  • Ár érték jó
  • Precíz működés
  • Nincs
Teljes értékelés megtekintése
Minden értékelés (2)

Legfrissebb kérdések

A Anita 2023.08.22

Szeretném kérdezni, hogy a Lauben VS01 vákuumozó géphez milyen fólia használható? Köszönöm!

4 4Home 2023.09.15

Tisztelt Ügyfelünk! A fóliát itt találja: Lauben 2805 fólia fóliaheggesztő géphez/ Üdvözlettel: 4home

Teljes kérdés megtekintése
Minden kérdés (1)

Felhasználói értékelés

A megrendelés elküldésével egyetértek a személyes adataim feldolgozásával a 4Home, a.s. társaság üzleti és marketing céljaira.

feedback
NEWSLETTER
AZ ÖN VÉLEMÉNYE

Ne hagyja ki újdonságainkat és speciális ajánlatainkat.

Iratkozzon fel hírlevelünkre és mindenről első kézből értesülhet

Az Ön véleménye érdekel minket!

Bezárni