Alapelvek és adatvédelema 4home.hu oldalon

A 4home.hu-t az Ön igényei szerint alakítjuk. A weboldalon tanúsított viselkedése alapján személyre szabjuk annak tartalmát, és releváns ajánlatokat és termékeket mutatunk be. Az „Értem” gombra kattintva egyúttal beleegyezik a cookie-k használatába, valamint a webhely viselkedésére vonatkozó adatok továbbításába, hogy célzott hirdetéseket jelenítsen meg közösségi oldalakon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokban. A személyre szabást és a célzott hirdetést részletesebben beállíthatja, vagy bármikor kikapcsolhatja az Adatvédelmi beállításokban

Kapcsolat 0 Kedvencek Bejelentkezés Kosár

Kosár előnézet

Ha még 35 000 Ft értékben vásárol a házhozszállítás ingyenes!
Az Ön kosaraüres...
Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Orion csatos üveg tároló, 2,3 l
Csatos üveg tároló szilikon tömítéssel. Az konyhai szekrényben vagy a polcon szépen tárolhatja a lencsét, borsót, rizst, lisztet, búzadarát, tésztát, kávét, cukrot… A tárolt élelmiszerek nem veszítik el aromájukat. Anyag: üveg, bambuszfa, szilikon, csat.
4,8 42
2875

Orion csatos üveg tároló, 2,3 l

árengedmény -45%
Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Orion csatos üveg tároló, 2,3 l
Orion csatos üveg tároló, 2,3 l Ezen a héten 8 ügyfél vásárolta meg

Orion csatos üveg tároló, 2,3 l

42 értékelés
5 195 Ft megtakarít 2 320 Ft
2 875 Ft
Raktáron a gyártónál
35 000 Ft felett ingyenes szállítás
A vásárlással kap 86 Kényelempont

Leírás

Csatos üveg tároló szilikon tömítéssel. Az konyhai szekrényben vagy a polcon szépen tárolhatja a lencsét, borsót, rizst, lisztet, búzadarát, tésztát, kávét, cukrot… A tárolt élelmiszerek nem veszítik el aromájukat. Anyag: üveg, bambuszfa, szilikon, csat.

Paraméterek

Anyag: fém + üveg
Átmérő: 11 cm
Magasság: 21 cm
Méret: 2,3 l
Mikrohullámú sütő: nem
Mosogatógép: igen
Szín: átlátszó
Térfogat: 2,3 l

Katalógusszám:

 122307
Értékelése (42) Kérdések (0)
4,8
100% ügyfél ajánlja 42 Értékelés
2 vélemény
5
38
4
4
3
0
2
0
1
0
A Anita 2022.03.21 ellenőrzött ügyfél

Az amire számítottam.

Teljes értékelés megtekintése
É Éva 2022.02.14 ellenőrzött ügyfél

Jo szilardak tarolasara

Teljes értékelés megtekintése
Minden értékelés (2)

A termékhez nincs kérdés

Felhasználói értékelés

A megrendelés elküldésével egyetértek a személyes adataim feldolgozásával a 4Home, a.s. társaság üzleti és marketing céljaira.

feedback
NEWSLETTER
AZ ÖN VÉLEMÉNYE

Ne hagyja ki újdonságainkat és speciális ajánlatainkat.

Iratkozzon fel hírlevelünkre és mindenről első kézből értesülhet

Az Ön véleménye érdekel minket!

Bezárni