Alapelvek és adatvédelema 4home.hu oldalon

A 4home.hu-t az Ön igényei szerint alakítjuk. A weboldalon tanúsított viselkedése alapján személyre szabjuk annak tartalmát, és releváns ajánlatokat és termékeket mutatunk be. Az „Értem” gombra kattintva egyúttal beleegyezik a cookie-k használatába, valamint a webhely viselkedésére vonatkozó adatok továbbításába, hogy célzott hirdetéseket jelenítsen meg közösségi oldalakon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokban. A személyre szabást és a célzott hirdetést részletesebben beállíthatja, vagy bármikor kikapcsolhatja az Adatvédelmi beállításokban

Kapcsolat 0 Kedvencek Bejelentkezés Kosár

Kosár előnézet

Ha még 35 000 Ft értékben vásárol a házhozszállítás ingyenes!
Az Ön kosaraüres...
Orion Teáskanna Lola, 1,8 l Orion Teáskanna Lola, 1,8 l
 A luxusminõségû teáskanna, sípszoval felszerelve, rozsdamentes acélból készült, modern formatervezéssel. Remekül kiegészít bármely klasszikus, és modern konyhát egyaránt. Színe fekete. Ûrtartalma 1,5 l. Alkalmas minden tipusú eszközhöz.
4,5 47
6635

Orion Teáskanna Lola, 1,8 l

árengedmény -2%
Orion Teáskanna Lola, 1,8 l Orion Teáskanna Lola, 1,8 l

Orion Teáskanna Lola, 1,8 l

47 értékelés
6 795 Ft megtakarít 160 Ft
6 635 Ft
Raktáron 2 db
Kézbesítés 2025.03.17 hétfő
35 000 Ft felett ingyenes szállítás
A vásárlással kap 175 Kényelempont

Leírás

A luxusminõségû teáskanna, sípszoval felszerelve, rozsdamentes acélból készült, modern formatervezéssel. Remekül kiegészít bármely klasszikus, és modern konyhát egyaránt. Színe fekete. Ûrtartalma 1,5 l. Alkalmas minden tipusú eszközhöz.

Paraméterek

Anyag: rozsdamentes acél + műanyag
Áram: igen
Átmérő: 18,5 cm
Gáz: igen
Indukció: igen
Magasság: 21 cm
Szín: fekete
Térfogat: 1,8 l
Üvegkerámia: igen

Katalógusszám:

 107759
Értékelése (47) Kérdések (1)
4,5
93% ügyfél ajánlja 47 Értékelés
3 vélemény
5
36
4
7
3
1
2
2
1
1
É Éva 2024.12.02 ellenőrzött ügyfél

ajándék

Teljes értékelés megtekintése
B Boglárka 2024.09.02 ellenőrzött ügyfél

Esztétikus, praktikus.

Teljes értékelés megtekintése
M Mészáros 2022.11.08 ellenőrzött ügyfél

Nagyon jó teafőző. Bár nem bonyolult eszköz, minden szempontból beváltotta a hozzá fűzött reményeinket. Egyszerű, jól használható.

Teljes értékelés megtekintése
Minden értékelés (3)

Legfrissebb kérdések

K Kardos Marianna-Újpest 2019.10.25

T.Illetékes! Szeretném tudni,hogy az Orion Teáskanna,Lola,1,8 l (fekete) rendelkezik-e belül szűrővel? Nem szeretném a teát szürögetni,ideális lenne 1 "beépített"szűrő.Köszönöm válaszát,előre is.

4 4Home 2019.10.30

Tisztelt Ügyfelünk! A kanna teaszűrővel sajnos nem rendelkezik. Üdvözlettel: 4Home

Teljes kérdés megtekintése
Minden kérdés (1)

Felhasználói értékelés

A megrendelés elküldésével egyetértek a személyes adataim feldolgozásával a 4Home, a.s. társaság üzleti és marketing céljaira.

feedback
NEWSLETTER
AZ ÖN VÉLEMÉNYE

Ne hagyja ki újdonságainkat és speciális ajánlatainkat.

Iratkozzon fel hírlevelünkre és mindenről első kézből értesülhet

Az Ön véleménye érdekel minket!

Bezárni